| Mihaela_Roxana_1997 a întrebat:

am 15 ani si de ceva timp imi place de o fata i-am cerut prietenia acum 2 ani si m-a respins deoarece nu era pregatita.De curang am aflat de la prietena ei ce-a mai buna si mi-am dat si eu seama ca este adevarat.Cum sa procedez sa o intreb daca vrea sa fie cu mine. Inainte eram foarte tupeis dar dupa ce m-a respins in fata am ramas socat adica am in mine accea teama sa nu se repete iar si iar si iar.Imi puteti da niste sfaturi daca doriti? Ofer fundita

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu, cand o intalnesti ii spui ca, inca iti place de ea, chiar mai mult si ca doresti sa fii prietenul ei.
Apoi o intrebi daca si ea doreste asta!

| WaterDrop a răspuns:

Si daca se repeta ce? Incearca iar si iar si iar pana reusesti.Nu a zis nimeni ca va fi simplu si tu vrei un elixir pentru asta.Nu exista, asa ca fugi si incearca iar.

| CetateanulFrantuzit a răspuns:

Esti lesbi? Spune-i ca-ti plac doar lukrurile din plastique
PS: krek ay prynso laughing)))))))))))))))) la propryu

| Raul567 a răspuns:

Trebuie sa o abordezi usor, s.o impresionezi.Sa fi amuzand si sa nu faci prosti si sa deveniti prieteni apropiati sa sa flirtezi cu e.Fa.o pe ea sa te placa si dupa ce crezi ca te place sa ii spui intr.un mesaj esti draguta si te plac sau ceva de genul.