| IlegalSmile a întrebat:

Buna TPU

Am si eu o mica problema sad

Ieri un baiat mi-a cerut prietenia

Am fost cu el si cu inca 2 prieteni in centru si acel baiat nu a avut curajul sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el

A preferat sa ma intrebe pe mess

Ma lasat cateva minute sa ma gandesc si dupa accea sa'i dau rasounsul daca vreau sa fiu cu el sau daca nu

Raspunsul meu a fost "da"[deoarece este pentru prima data cand cineva ma intreaba daca vreau sa fiu cu el]

Toata noaptea m-am gandit mai bine si mi-am dat seama ca inca nu sunt pregatita si nu am facut deloc o alegera corecta

Astazi de dimineata i'am spus mai bine zis l'am mintit ca nu eram eu si ca cineva mi-a aflat parola si pur si simplu persoana respectiva a dat raspunsul crying

Peste putin timp mi-a dat un mass spunandu'mi "m-am comportat frumos cu tine dar tu iti bati joc de mine"

Dar sincer nu mi-am batut joc de el dupa accea am realizat ca este o responsabilitate imensa atunci cand ai un prieten. trimite'i mesaje, intalneste'te cu el. dar mie nu prea'mi place sa ma plimb prefer sa stau pusnica in casa sad

Cum as mai putea sa'i spun acum totul. tot adevarul si ca tot ce i'am spus a fost o minciuna sad

Ce ar trebui sa fac sa ma ierte si sa nu mai fie suparat pe mine crying

Regret nespus dar a trebuit sa mint pentru ca nu puteam sa'i zic "pa"

fundita sad

2 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

Nu ti.ai batut joc de el...doar ti.a fost teama si ai batut in retragere. Incearca s aii ceri o intalnire pentru a.i marturisii ceva. Si ii explici totul, poate nu te alegi cu un iubit dar poate te alegi cu un prieten bun.

| Byaaa a răspuns:

Aw...laughing pai nu prea a fost corect fata de el ca ai mintit, trebuia sa-i spui verde-n fata"uite, m-am gandit mai bine si nu cred ca sunt pregatita pentru o relatie" nu cred ca sa-ar fi suparat daca i-ai fi spus asawinking nu stiu; du-te si lamureste lucrurile si daca te-ai gandit toata noaptelaughing asta poate fii si ca e prima ta relatie si na` e necunoscuta senzatiawinking Succes