| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt intr-o relatie cu o fata deja de o luna, m-am si culcat cu ea. Ea spune ca ma iubeste doar ca nu putem sa ne vedem doar la sfarsit de saptamana din cauza programului foarte incarcat(eu fiind la un liceu de arta-sectia arhitectura, ea fiind clasa a 8 doar ca vin examele si...)asa ca vorbim prin telefon si messenger.Intr-adevar pe mess imi spune ca ma iubeste doar ca prin telefon avem o conversatie cam ciudata asa suna parca nu ne cunoastem(ceva de genul:ceau ce faci? cum esti? ce ai facut azi si ea raspunde da bine, am fost la scoala si acum sunt acasa) Si cand ne intalnim in realitate i spun si eu ca o iubesc si, si ea imi spune doar ca nu asa de des ca si pe messenger si putin simt ca nu ma prea iubeste(poate ma inseala...pentru ca pe messenger i usor sa spui lucruri) VREAU sa ma apropiiu mai mult de ea sa stiu ca chiar ma iubeste. AJUTATI-MA! Va rog o iubesc enorm de mult pe fata asta

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu ştiu care e mai fraier. Tu pentru că susţii că o iubeşti şi cu toate astea i-ai tras-o deşi e cam mică pentru începerea vieţii sexuale deci îţi dai seama că sunt fel de fel de riscuri la care o expui... sau ea că a acceptat asta şi la numai o săptămână.

| MonterDoc a răspuns:

Da.si eu sunt intr'un fel in situatia ta.dar daca spui ca nu sti daca te iubeste atunci cum de ati facut dragoste...ori ea dormea si eu te'ai apucat de treaba...ori (scuze ca zic.) ea e vreo viitoare cu*va. ori te iubeste foarte mult, atat de mult in cat nu te'a putut refuza, desi prin asta u iai facut destul de mult rau sti?

Nu stiu ce sa zic.hotarasti u in care categorie este ea.>; d

| guydo a răspuns (pentru MonterDoc):

In primul ran am uitat sa mentionez ca ea nu este virgina si a mai facut-o de vreo 3-4 ori eu de vreo 7 ori.Ne cunoastem de mai bine de 3 luni doar ca in a 3 zi din anul acesta s-a intamplat miracolul

| BrunetulTauFlumos a răspuns:

Daca te-ai culcat cu ea din prima luna de relatiie cred ca realizezi situ ca e o cu.rvarolling on the floor... cred ca n-ar trebui sa pui suflet an astfel de relati cu fete usuratice