| Sociopatul a întrebat:

am 18 ani proaspeti impliniti. Ma intrebam daca am penisul de 17 cm si 14 in grosime imi va mai creste? auzisem ca barbatii se dezvolta pana la 21 de ani. Va intreb pe voi ca poate stiti mai bine

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

,,Un băiat nu ar trebui să se simtă complexat dacă lucrurile stau altfel în cazul prietenilor lui privind marimea penisului sau. Specialiștii spun că în multe dintre cazuri penisul se oprește din dezvoltare în jurul vârstei de 16 ani, dar asta nu înseamnă că nu pot să mai apară modificări la nivelul lui și după aceasta varsta pana spre varsta de 18 ani. http://unica.md/......e-penisul/

| Emilian65 a răspuns:

Penisul tau este ideal, și poate mai creste pana pe la 21ani.

| Sociopatul explică:

Bune sfaturile baieti

| Sociopatul explică:

Sunt unii care au comentat aici si nici de 12 nu il au

Răspuns utilizator avertizat