| AlexMondialu99 a întrebat:

Salut TPU. AM 18 ani si inca sunt virgin, n-am facut ceva interesant cu vreo fata. Imi puteti recomanda cateva pozitii bune pentru orgasm? Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orgasm pentru tine sau pentru ea?
Daca e pentru tine este de ajuns doar o poza sexi cu o femeie dezbracata.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am 30 de ani și sunt virgin.

Problema este că arăt a copil la față și corp.

De asemenea sunt scund de statură.

Iar din septembrie 2020 încoace lucrez într-o fabrică pe un salariu de doar 1550 RON salariu lunar.

La mine este GAME OVER, atât pe plan fizic cât și financiar.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Omul a întrebat de poziții sexuale, nu de povesti de viata. Dacă stai și îți plângi de mila pe aici chiar n-o sa ți se schimbe nimic la viata deci... pune mana și fa ceva dacă nu îți place cum îți e viata în momentul ăsta

| Willis a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Tu mai ai o șansă să schimbi ceva.
Ambiția, dacă nici așa nu faci nimic, înseamnă că așa îți place să fii...

| minrest a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Platesti un curs acreditat, devi bucatar, ospatar, instalator, electrician, etc., in functie de ce iti place, in curand vei castiga 4000 lei net, iar fetele vor incepe sa te gaseasca atragator, in loc de scund, o sa zica ca esti mignion, in loc de infantil, o sa zica ca ai un aer tineresc. Viata ta de abia incepe!

| Violleta2022 a răspuns:

Adica pentru masturbare vrei sa spui, daca te autosatisfaci singur... intai cu mana dreapta pana obosesti, dupa care poti schimba cu stanga, stand pe scaun, in genunchi sau in picioare, dupa cum crezi ca-i pozitia mai buna pentru tine laughing

| Emilian65 a răspuns:

Dacă vrei poziții pentru un orgasm maxim cauta pe net și găsește câte vrei.

| minrest a răspuns:

Toate pozitiile sunt bune pentru orgasm, de asta se si practica.

| Willis a răspuns:

Întâi fă ceva interesant cu o fată, apoi orgasmul, va fi în orice poziție vă prinde.
Fiind la început așa va fi o perioada bună.

| lucaSS1192 a răspuns:

Depinde ce tip de sex: anal, oral, vaginal...depinde cine vrei sa fie satisfacut mai bine tu sau ea...depinde de cat de comode, incomode sunt si evident depinde daca ei ii place pentru ca sexul cu o fata prea merge pe sistemul "doar sa ii placa baiatului"winking iti spun eu care nu s virgin