| Nemoo a întrebat:

am avut putina sperma pe maieu, o picatura cam asa si am atinso cu degetu si dupa un timp, maxim jumate de ora, am atins vaginul iubitei mele, pe gaurica ei dar ea este Virgina, poate ramane insarcinata? si in cat timp se usca sperma in contact cu aerul? va rog sa raspundeti sincerii fara sa va bateti joc, Dau Funda. Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ColaCola a răspuns:

NU! In mod clar nu are cum sa ramana insarcinata deoarece spermatozoizii mor atunci cand lichidul spermatic este uscat.
Pentru a se produce o sarcina trebuie contact sexual iar penisul trebuie introdus adanc si sa ejaculeze in ea o cantitate de sperma.
Sub nici o forma nu se poate forma asa o sarcina.
Stai linistit.

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Dar tu nu te speli pe maini cand iti atingi iubita in locuri intime? Poate sa se infecteze. Si nu ramane dar ce ai facut laba si a sarit pe tricou?rolling on the flooroh God.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă degetul nu era umed ( de la acea picătură de spermă ) când te-ai "jucat" cu el acolo jos la "piersicuţă", atunci NU există nici un risc!

| Dianaㄨ a răspuns:

Dupa 15 minute se usuca. Si nu poate ramane insarcinata nici cum, stai linistit!

| MaryusFloryn a răspuns:

Sperma de pe maieu sa uscat in atingere cu aierulwinking!