| ALA_3552 a întrebat:

Am facut sex cu sotia mea si mi-am dat drumul in ia. exista vre.-o sansa sa nu faca copil. Ma refer da sunt prea tanar sau prea batran
Eu am 27 si ia 26. Multimesc Mult :X (nu stiu daca am ales categoria buna thinking )

11 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Mie mi se pare o varsta potrivita pentrua avea un bebe happy
Si nu prea exista sanse sa nu fie insarcinata happy
Daca asa a vrut Dumnezeu, asa sa fie. Mai ales ca sunteti si casatoriti... Poate era timpul sa apara si un bebe happy
Toate cele bune si sarcina usoara daca este >big grin

| anka89 a răspuns:

Nu sunteti nici tineri si nici batrani pentru a avea un copil.Sansele ca ea de a ramane insarcinata sunt destul de mari, mai ales daca era in perioada fertila.Nu cumva stii daca era in acea perioada?
Si daca nu vreti inca sa faceti un copil de ce te-ai dat drumu in ea?
Mai asteptati putin si spune-i sa faca un test de sarcina pentru a fi siguri.
Varstele voastre sunt perfecte pentru a avea copiiwinking

| justfreelove a răspuns:

Intrebarea e ce anume vrei tu? un baiat face copii de cand i se scoala pana ii moare de tot (adica pana la 100 de ani poti sa lasi cate o fata gravida pe ora :::laughing )

| giuly a răspuns:

Dacă la 26 de ani şi nu ştii că 'ea' se scrie cu 'e', poţi să te sinucizi...

| Myst3ry a răspuns:

Nu prea exista sansa sa NU faca un copil. E cam evident. happy Nu sunteti batrani, dar...nu va doriti un copil? happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy categoria cu siguranta nu ai gresit-o, cat despre bebe, de ce nu? cred ca e varsta ideala pentrua concepe un ingeras...nu? iar faptul ca ati facut hata hata cu finalizare e posibil sa avem un "nepotel"...love strucklove struck daca bunul Dumnezeu hotareste sa fie, cred ca e cazul sa fiti mandri.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Aveti toate sansele sa faceti copil...Nu sunteti prea batrani sau prea tineri.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Lasa vrajela.laughing
La 27 de ani ai tai ar trebui sa stii macar ca se scrie "ea" si nu "ia".In fine.Si pana la urma, pnm, vrei dupa 40 sa faci un copil? Sa mergi pe strada si sa te intrebe lumea daca ai iesit cu nepotul la plimbare?
Da-i tu la microfon acolo ca merge.winking

| lovevampire18 a răspuns:

La 27 de ani nu sti daca sunt sanse sa ramana gravida?

| AnonimEsteEu a răspuns:

Esti un pic cam tanar dar sansele de a avea copil sun cam mari...noroc!

| AntoniaOrman a răspuns:

E evident ca vei avea un bebebig grin sa ma chemi la botez laughing