| catalin13 a întrebat:

Salutare, as vrea si eu o sa va intreb, daca este normal, ca la 13 ani si 8 luni, sa am 1.57 m si sa port 43 la picior? Adica, ma refer la numarul pe care il port la picior, unchiul meu are 1.90m si poarta 43 la picior, si eu am 1.57m si port cat el la picior, nu stiu, nu vi-se pare aiurea? Mai exista vreo sansa sa mai ma inalt? Multumesc anticipat, sper ca am ales categoria buna. Inca o data, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| andrei25 a răspuns:

Catalin, eu am 14 ani si 4 luni, 1. 68 si port 42. port numarul' asta de acum 2 ani, pe cand aveam cam 1. 60 aproximativ happy o sa mai cresti si picioru' iti va ramane asa cum e. presupun ca si parintii tai sunt inalti daca unchiul tau are 1. 90, nu?

2 răspunsuri:
| Lalala a răspuns:

Sincer e cam ciudat... da o sa ajun si eu la performanta asta curan...am 13 ani si port 40[de fapt nu imi doresc]

| catalin13 explică:

De fapt, doar parintii mei sunt mici, mama 1. 50 si tata 1. 58, in rest toata familia peste 1. 70.