| Denisa18Den a întrebat:

Salut TPU! Am intrebari pentru femeile care și-au pus sterilet.v-a durut când l-a pus? Reacții adverse gen depresie sau acnee ați avut? De îngrășat? Dacă da, după cat timp? Mulțumesc frumos.

1 răspuns:
| felixf a răspuns:

Salut, am eu o prietena de familie care avut ani de zile. A zis ca nu a avut nici un efect advers si s-a simtit foarte bine. Problema este ca nu depinde de sterilet ci de femeie. Fiecare persoana reactioneaza altfel.