| tomy111 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Imi cam place de o fata...care vrea sa fie cu prietenul meu cel mai bun. Ei au fost impreuna, dar s-au despartit si prietenul meu nu mai vrea sa fie cu ea. La inceput am spus ca daca si prietenului meu ii place de ea eu si ea suntem ca fratii. Dar nu stiu ce sa fac acum pentru ca se da pe langa mine..mai mult decat alte dati. Ce ar trebui sa fac? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

- Fata aia "vrea" sa fie cu prietenul tau cel mai bun. ("au mai fost impreuna"), bla, bla, bla.
- Prietenul tau nu si NU, n-o mai vrea.
* ce am pus intre ghilimele sunt cuvintele tale. big grin

Rezulta ca fata ta nu doreste altceva decat sa-ti faca "fratiorul" putin gelos, sperand astfel sa-l recastige.
Uit-o, nu meriti o fata care "vrea" pe unul, si se "da" la altul.
Succese-ti doresc. happy

| tomy111 explică (pentru Darkmagic):

Mersi frate...chiar m-ai ajutat

2 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

De obicei nu e tocmai recomandabil sa stai cu fostele prietenilor. Daca amicul tau nu mai vrea nimic cu ea si crezi ca nu ar avea nimic impotriva daca ai tatona mai mult terenul poti incerca.Dar daca ea inca mai tine la acest"fostul" e cam greu sa vrea sa gasesca consolarea in bartele "fratelui". Incearca sa gandesti de 2 ori inainte sa faci ceva.Baftawinking