| Cristibogdan1232 a întrebat:

Salut TPU! Am o curiozitate, iubita mea a purtat o pereche de boxeri de ai mei, pe boxeri a fost o pata de lichid pre-ejaculator dar boxerii au fost bagati la spalat si au stat de ex de vineri seara(cand i am spalat) pana luni dupa masa(in jur de ora 16:00) cand i-a purtat ea, este vreo sansa sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Lesin de ras laughing) wtf asta e cea mai amuzanta chestie din istoria TPU laughing Evident ca nu poate sa ramana insarcinata

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Genul asta de intrebari, sunt cumva facute pentru a raspunde doamna violetta, culmea este ca unii ii si cer sfaturi, adica intrebari fara sens, dar care ridica numarul de raspunsuri date de catre vedetele TPU care isi valideaza cunoastere doar pe aceste categorii mirabolante : "Adolescenti, dragoste&sex si bineinteles categoria "conversatii", adica exact categoriile unde poti spune numai prostii fara niciun argument, dar primesti 'validari' pentru propria ta existenta utopica, de genul nu ai ce sa faci cu viata ta, dar intri 10 ani de zile pe TPU zilnicwinking
Propun sa se scoata aceste categorii de pe TPU, mai ales ca pe ele posteaza fix minorii sub limita de varsta admisa pe TPU...
sa vad daca atunci, cand aceste categorii vor fi scoase, daca mai aduna cineva 100 de raspunsuri date pe ziwinking
Pana atunci aceste 3 categorii raman locurile extraordinare unde se bat campionii TPU in raspunsuriwinking
Multumesc TPU ca existi!

ps: pentru cei care nu au inteles ce am vrut sa zic si considera ca eu am o ciuda personala fata de doamna jasmina, sa se uite pe calificativele primite saptamanal de mine raportat la cele ale celei care da 99 de raspunsuri zilnic si vor intelege diferenta si faptul ca eu cu mai putine raspunsuri am un numar triplu de calificativewinking deci iata ce au descis membrii TPU fata de mine si fata de cei care doar posteaza aici fara sa aiba parte de respectul userilor activi!winking
multa stima doamna continuati sa dati raspunsuri caci doar asta aveti de facut se pare, ceilalti primim pe langa injurii si respectul cui trebuie de aici de pe TPUwinking
altii doar doriti sa va afirmati voua insiva ca sunteti cineva doar pentru ca stati aici in top! o sa rog colegii de pe TPU sa va faca donatii daca tot credeti ca aveti ceva de castigat cu locul dv. din topwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Cu chilotii murdari, perdeaua, apa in wc ori cada este imposibil sa lasi pe cineva gravida!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa rămână gravida.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu are cum sa rămână, chiar de aveai sperma pe ei, pentru că sperma nu "călătorește " spre vagin și nici lichidul preejaculator.

| ioancuza23 a răspuns:

Ba...uneori, trebuie sa gandesti inainte sa tastezi..., dumnezeu sa ma ierte dar ce face laba unui om, din curiozitate, esti corigent la biologie?

| Cristibogdan1232 explică (pentru ioancuza23):

Te anunt sa iti zic ca lichidul pre-ejaculator iese si daca nu te atingi de penis si nu e controlabil☺️

| VoidEternal a răspuns (pentru Cristibogdan1232):

Te anunț sa îți zic că spermatozoidul moare în 30 de minute la contact cu aerul. Zici că sunteți cazuti din luna toți din categoria asta.

| ioancuza23 a răspuns (pentru Cristibogdan1232):

E la mintea cocosului

| Dyvanuraspunde a răspuns:

Pai la 12 ani ai tai, iubitele de pe roblox nu pot sa devina gravide duhh::::