| Jacatore a întrebat:

am o intrebare cati cm trebuie minim un penis ca sa intre in vagin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Minim? probabil ca un penis cu lungimea in jur de 9 - 10 cm.big grin

6 răspunsuri:
| Irinami21 a răspuns:

Poti avea si 2 pentru a intra in vagin, poti introduce pana si varful unui deget acolo. Daca te referi la himen (ruperea lui inseamna dezvirginatea) minim 7 cm.

| Vreausapot a răspuns:

Penisul nu conteaza ce marime are ci doar cat de mult satisface partenera...

| Sociopatul a răspuns (pentru Vreausapot):

Asta ar spune oricine care nu e dotat laughing

| Vreausapot a răspuns (pentru Sociopatul):

Pai asta este adevarul.cand te duci la curve cu un penis de 18 cm sa spunem tu crezi ca alea vor mai simtii ceva dupa cata **** si-au luat la viata lor?

| Sociopatul a răspuns (pentru Vreausapot):

18 cm nu e putin

| macacac a răspuns:

Cat dofesti. Numa sa nu o doara