| Dragooos223 a întrebat:

am o intrebare : Ce inseamna petting?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Dragoste fara penetrare. Adica va studiati corpul unul altuia... saruturi, chestii... dar fara pentrari happy

| giuly a răspuns:

Înseamnă să-ţi mângâi prietenul pe burtă şi să-i dai Pedigree.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Curiozitate câţi ani ai?
Ca să ştiu dacă pot să îţi spun.

| Anne24 a răspuns:

Petting, este sex fara penetrare. Provine din cate stiu eu de la vb-ul to pet-a dezmierda. La petting sunt permise saruturile, mangaierile, insa nu se penetreaza. Este o buna metoda de a va cunoaste trupurile. Sper ca ai inteles!

O zi buna'!

| Dragooos223 explică:

Am 12 ani si dap am fost curios ce inseamna ca am auzit pe aiciwinking