| DENIS211 a întrebat:

Ce inseamna petting?

Răspuns Câştigător
| Andruțăă00 a răspuns:

Ce este petting-ul?
Sa va uitati in ochi, sa va tineti de maini si sa va sarutati - la un moment dat devine plictisitor si doriti mai mult. Petting este termenul englezesc pentru alintat, giugiulit, pipait, pupacit. Aproape toti baietii si toate fetele sunt curiosi sa decopere corpul sexului opus. Cand nevoia de sex se trezeste, cautati apropierea unui/unei baiat/fete, mai ales din punct de vedere corporal. Petting-ul este o buna posibilitate de a cunoaste corpul si zonele erogene ale celuilalt - primul pas pe taramul necunoscut al eroticii. Bucurati-va si savurati fiecare moment cand va atingeti, mangaiati si alintati partenerul.
Prin petting puteti cunoaste corpul partenerului intr-o maniera jucausa
Gandeste-te intotdeauna: petting-ul este un joc frumos si pasional, in care poti sa incerci orice iti place.

Alte răspunsuri
6 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Mangaieri pe tot corpul si chestii tandre, dar nu sex. In general se face inainte de actul sexual.

| Love3 a răspuns:

Petting= sa tesali calulwinkingwinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mangaieri, saruturi(chestii de genu')...in nici un caz sex happy

| soultaker a răspuns:

Pettingul este practicat de foarte multi adolescenti,astfel se descopera unul pe celalalt Sarutari, mangaieri, atingeri in zonele intime si de-ajuns! Fara sa intretina un raport sexual