| AnonimeReview a întrebat:

am o întrebare, e normal ca la 13 ani să am erecții? Fără răspunderi jignitoare...

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal

| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul incepe sa intre in erectie din cea mai frageda pruncie, imediat din primele zile de viata. In concluzie este ceva cat se poate de normal mai ales acum in perioada de pubertate in care te afli, deoarece activitatea hormonilor este foarte intensa apropiata de cea maxima. Multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Drimmero a răspuns:

E absolut ANORMAL sa nu ai, bucura-te ca ti se mai trezeste ''baiatul'', unii au probleme grave!

| T0T a răspuns:

Da, este.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Oana92 a răspuns:

Da, e normal happy

| DumnezeuTatal a răspuns:

*raspuns jignitor*