| anonim_4396 a întrebat:

Este normal la 13 ani sa iti placa de unul de 15 si de unul de 14? Sau e prea devreme? (sunt fata, fără dubii) Fara răspunsuri jignitoare...
Cred ca e ciudat, dar simt ca si ei au ceva...pentru mine zic.

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

De ce nu ar fi normal? Esti o fiinta umana deci este ceva firesc sa simti o atractie pentru un baiat.
Dar totusi este putin cam devreme.Mai asteapta putinhappy

| NoNameo a răspuns (pentru smile):

Tu nu gandesti cum sa fie prea devreme altele la 10 ani deja au prieten si ea la 13 o lasi sa stea singura? Mai incolo va regreta ca nu stie cum sa se comporte in preajma unui baiat si tu o inveti prost. Draga nu te lua dupa ei dragostea nu are varsta sunt altele la 11 ani care au prieten de 18 deci nu te jena cu atat mai bine daca are 15+ va sti sa aiba grija de tine. Ai grija de tine

4 răspunsuri:
| Sayakoo a răspuns:

Crede-ma iti zic sincer. Dragostea nu are varsta

| Doar1îngeR a răspuns:

Nu te jignesc, dar nu esti cam mica sa te gandesti la chestii de genul?
Mai joaca-te cu papusile...mai traieste-ti copilaria cativa ani.

| NoNameo a răspuns:

Esti la fel cum eram euhappy Tie frica de o relatie dar tie chiar iti place de o persoanahappy Ai grija doar de una singura nu de dowa cat scrie acolo in intrebarea ta. Si ca sa fiu mai explicita ai grija ce fel de baiat e ca daca e un pampalau de nu te place e nasoala treaba deoarece ala nu va recunoaste ca te placesad si daca este un baiat care sia facut curaj sa iti spuna ca te iubeste iar tu nu stii cum sa ii spui dul intr-un loc unde sa fiti doar voi doy si sarutal nu il mai intreba nimic si sarutal daca te place o sa ii placa sau incearca sa il tii de mana daca ii va placea te va lasa in continuare si daca ambele persoane sunt ciudate crede-ma ca asa ceva e foarte greu sa mai gasesti persoanele ciudate sunt printre cele mai bune pentru o relatie serioasa dar daca vei vrea sa dai cu piciorul unei astfel de relatii este treaba ta daca tu chiar placi pe una dintre persoanele astea fa ce ti-am zis si o sa vezi ca ai sa imi multumesti :X Ai grija mah de tine acum sper ca te-am ajutat. Acum am vazut intrebarea ta si vad ca e cam veche cred ca deja te-ai combinat cu unul dintre eiwinking Dar na raspund si eulaughing