| claudiu02 a întrebat:

am o intrebare, faci 3 partide de sex neprotejat, prima partida o scoti la timp, mai stai 30 de minute maxim, iar ea iti face un oral de 1-2 minute, acel
oral ajuta de a elimina sperma ramasa de pe canalul penisului?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Absolut sigur NU. Resturile/ramasitele se sperma care raman intotdeauna in uretra peniana (canalul din penis) dupa ejaculare, pot fi eliminare numai/doar prin urinare in primele 2-3 ore de dupa ejaculare. Intreaga cantitatea de sperma ramasa in uretra, se scurge si de la sine, insa numai dupa ce trece o perioada de circa 4-5 ore, dupa ora la care s-a produs ejacularea. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaialexandru85 a răspuns:

Dupa ce ejaculezi nu mai faci sex fara prezervativbin ziua aia cabpoti avea surprizewinking distractie placuta!