| bero255 a întrebat:

am o intrebare legata de penis, cum faci sa iti arate penisul ca in filmele acelea porno, nu stiu dar eu nu o am asa, si am 16 ani deja, ma poate ajuta cineva?
DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Dragon01 a răspuns:

La 16 ani nu poti avea un penis ca al actorilor porno.
Tot ce trebuie sa faci e sa stai linistiti, majoritatea acelor acotori folosesc tot felul de pastile inainte de filmari pentru a parea mai mare.Inca ceva,daca ai o mica frustrere cu penisul tau, stai lkinistit, penisul privit de sus pare mai mic. daca te uiti intr-o oglinda vei avea o mare surpriza.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa te ajute insasi natura, nu mai fii nelinistit.
O viata sexuala normala, cativa ani in plus si vei zambi aducandu-ti aminte de nelinistea de acum.

| Pyskiss a răspuns:

Mda. pai incearca sa o scoti la aer daca stii la ce ma referlaughingDaca nu poti mai asteapta o sa vina si momentul daca nu poti sa mergi la un ginecologhappy

| together4ever a răspuns (pentru Pyskiss):

Barbatii nu merg la ginecolog big grin

| Pyskiss a răspuns (pentru together4ever):

Scz nu eram atent la ce-am scrislaughingGresala mea mersi ca mai corectatlaughing

| Dragon01 a răspuns:

La 16 ani nu poti avea un penis ca al actorilor porno.
Tot ce trebuie sa faci e sa stai linistiti, majoritatea acelor acotori folosesc tot felul de pastile inainte de filmari pentru a parea mai mare.Inca ceva,daca ai o mica frustrere cu penisul tau, stai lkinistit, penisul privit de sus pare mai mic. daca te uiti intr-o oglinda vei avea o mare surpriza.Bafta in continuare

| Dragon01 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa stai linistiti, majoritatea acelor acotori folosesc tot felul de pastile inainte de filmari pentru a parea mai mare.
La 16 ani nu poti avea un penis ca al actorilor porno.
Inca ceva,daca ai o mica frustrere cu penisul tau, stai lkinistit, penisul privit de sus pare mai mic. daca te uiti intr-o oglinda vei avea o mare surpriza.

| FORMULADTI a răspuns:

Tare asta cu ginecologia big grinbig grin

| AdrianBulciu a răspuns:

Te referi ca ai capul acoperit de preput?