| Răzvi4Deni a întrebat:

Am o problema legata de penis. ^^ Simt o senzatie ciudata si am observat ca s-a modificat fata de cum era. Si la atingere se simte altfel... ^^ Are cineva idee ce poate fi? Nu simt nicio durere, dar nu mai e ca pana acum. Stiu ca pare o întrebare tampita. ^_^

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cam vagă descrierea ta.
Cam la fel zicea și bunicu.
Dar nu cred că tu ai 84 de ani.

Ce înseamnă "se simte altfel" și "nu mai e ca până acum"?

| Răzvi4Deni explică (pentru Hammurabi):

Tocmai, ca e o senzatie ciudata. N-am mai simtit-o pana acum... Simt ca ceva nu e în regula si deja si-a pus problema asta amprenta asupra psihicului meu. ^^ Nu stiu ce s-a intamplat. Erectia nu mai e la fel si s-a curbat putin in jos ^_^

| Hammurabi a răspuns (pentru Răzvi4Deni):

Păi ar trebui mai întâi să mergi la un medic urolog. Probabil îți va recomanda un rând de analize.
De obicei simptomele nu apar din nimic. Totdeauna există o cauză.
Și e bine să descoperi cauza cât mai rapid să nu ajungi să se complice lucrurile.

| Răzvi4Deni explică (pentru Hammurabi):

Apreciez intentia. Oricum, nu e asa simplu cu urologul. Sunt o fire mai timida si na... ^^ Sunt curios daca se reface sau daca exista vreo solutie. De urolog stiam, dar apreciez intentia.