| DragoselAjutorul a întrebat:

Am o mica problema! Când mă întâlnesc cu iubita mea, de fiecare data am erecții și trebuie să port blugi sa nu se vadă. Recunosc ca e și buna... Ce e de făcut?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine sa vada. Ca daca nu ar vedea, ar crede ca nu o placi.

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu mai bagi in seama erectia si sa te gandesti ce vei face cu iubita la acea intalnire.

| Nemessys a răspuns:

Pune-ti si tu **** intr-o alta pozitie... laughing Si strange-te cat de mult poti de chiloti rolling on the floor

| Necunoscut112 a răspuns:

Faceţi sex.

| MelcaGabriel69 a răspuns:

Dai o **** inainte sa va intalniti