| ș53fan a întrebat:

Am o problemă de "dragoste" dacă-i pot spune asa.

Imi place de o fata din clasa mea

Eu si cu ea nu prea vorbim amandoi in clasa dim cauza unei intamplari din trecut!
Eu sunt timid si ea este la fel!
Insa eu as face orice pentru ea! Daca se ia cineva de ea genSi intrebara este :Cum o pot face sa zica daca ma place/m-a placut! Pentru ca a dat semne insa ea este timida! As dori un joc ceva care se poate juca pe whatspa! Exisat? Intelegeti ce vreau sa zic! Si mai este ceva:Azi la geofrafie iar a facut faza cu parul si daca nu ma insel cu un inel! Tin sa spun ca ea sta la un scaun distanta fata de mine dar pe cealalta parte cu calculatoarw insa fata in fata! Deci? Exista vreo metoda sa o fc sa se dea de gol? O intrebare capcana ceva?

1 răspuns:
| AlexBV2002 a răspuns:

Intr-o zi cumperi un trandafir rosu si il dai in fata si spune-i sentimentele tale fata de ea! Trebuie sa fi bărbat! Bafta