| SpeeD2001 a întrebat:

Am o problema destuul de grava si o situatie foarte ciudata. iubesc o fata enorm de mult. ea este intr o relatie de 5 ani cu un baiat si stiu sigur ca ea a inceput sa ma placa dar nu vrea sa recunoasca. intre mine si ea s au intamplat multe. si saruturi si multe chesti. dar eu am gresit cu ceva si asta seara mi-a spus ca de azi sunt ca si mort pentru ea si nu vr sa ma mai vada. ce sa fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| AliceNeye a răspuns:

Depinde de situatie. Depinde ce i-ai făcut de ai suparat-o. Dar daca te iubeste te va ierta. E basol ca are prieten... incearca sa insisti, sa discuti cu ea. Nu o lasa suparata.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu te bagi intr-o relatie stabila si de lunga durata sa o distrugi, asta este foarte urat din partea ta.
Nu uita ca soarta iti plateste cu aceeasi moneda, iar tu tocmai ai primit plata pentru ca ai jucat necistit.
Asta este, invata din greseli si nu le mai repeta!
Cauta-ti alta si de data asta joaca cinstit, daca nu vrei sa suferi mai mult decat ai patit acum!