| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema bărbatul de care sunt îndrăgostită s-a supărat Pe mine sincera da fiu nu știu de ce m-a sters de pe fb de la prieteni si mi-a zis ca nu mai vrea sa vb cu mine decât profesional si ca l-a deranjat anumite postari am vrut sa vb cu el sa văd ce l-a deranjat exact si nu a vrut a Ia ca Pur si simplu nu mai vrea sa vb cu mine in afara serviciului trist e ca s-a întâmplat înaintea Crăciunului sufăr mult de 2 zile stau pe sedative i-l iubesc enorm de mult si nu vreau sa i-l pierd deci cum i-l împac nu știu cum sa m-a comport acum mie frica si sa i-l privesc in ochi Stiu ca am greșit dar vreau sa m-a ierte da fie totul ca înainte nu știu ce da fac cum sa i-l iau el e Zodia fecioara poate m-a ajuta si pe mine cineva va rog nu va bateți joc

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Prea multă dramă.A plecat, foarte bine.Lasă-l să plece. Dacă tu continui să îl cauţi, o să creadă că eşti disperată după el şi o să-şi bată joc de tine. Ignoră-l.Sunt destui băieţi ok, nu se termină lumea cu el.Şi anul are 365 zile, 366 în an bisect.

| LonlyWolf a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i ce simnti. daca te refuza e un dobitoc! p.s. si eu tot fecioara sunt nu are nicio legatura cu asta... totul e de la orgoliu

| RAY a răspuns:

Dramatic serios ce sa spun ce alah e aia indragosteala, te-a lasat in criza de banii de craciun, las ca gasesti altul, un nou fericit si la cat mai multi prosti

| neutrino a răspuns:

Fecioara nu iarta, dar isi poate bate joc, de cineva insistent, foarte usor!

| teiube a răspuns (pentru neutrino):

De acest lucru imi este si frica sa nu isi bata foc de mine so sa ma si faca de ras eu am cam luat o hoatarare sa las timpul sa decida si o vreme sa il evit desi va fi foarte greu

| neutrino a răspuns (pentru teiube):

Iata o decizie inteleapta, chiar daca este prost scrisa! Craciun fericit!

| Lawliet14 a răspuns:

Eu unul as fi foarte atent la barbatii in zodia Fecioara! Apropo, IL se scrie.

| teiube a răspuns:

Eu am de gând sa fac ceva dar imi e frica as vrea sa vb cu cineva sa Imi zică dacă e bine ce vreau sa fac

| EricCartman a răspuns:

Ce sa si faci... spune-i ce simti, desi daca tu zici ca te ignora, cel mai probabil te asteapta un refuz.E clar ca nu e interesat...eu zic sa te duci la el..si iti ceri sincer scuze pentru toate micile neintelegeri dintre voi.Macar nu o sa-l pierzi ca si prieten/amic.Succeshappy

| teiube a răspuns (pentru EricCartman):

Imi este frica mi-a zis ca daca continui sa ii scriu imi da bloc si asta inseama adio nu vreau sa isi bata joc