| dany99wrc a întrebat:

Am o problema foarte serioasa. Penisul meu masoara 4, 2 cm in stare erecta. Prietena mea tot insista sa facem dragoste si nu stiu cum sa procedez. Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta va accepta marimea penisului asa cum e daca te iubeste.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai accepta dacă ai fi prietena lui? Simplă curiozitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dfsugiopdfiudygh):

Logic ca da, nu ma intereseaza sexul

| dfsugiopdfiudygh a răspuns (pentru anonim_4396):

Deocamdată.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca se poate avea sex cu un asemenea cuculet!\
Asta fiind o anomalie genetica...
Te-as sfatuii s-a mergi totusi la un endocrinolog sua urolog, sa-ti faci niste analize medicale, sa vezi in ce masura poti fii ajutat...

| Emilian65 a răspuns:

Daca prietena ta insista sa faca sex cu tine, spune-i ca nu esti pregatit pentru a face sex cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai mancat un "1" si sa fie 14, 2 cm, ori penisul tau e micro penis laughing. De fapt acesta nu e penis. Este neg. laughing

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Surprinde-o! laughing

| Vreausapot a răspuns:

Sa sti ca nu poti *** numai cu penisul.
Iti dau cateva metode de a o excita la maxim pe iubita ta.
Daca sti ce este acela clitoris procedeaza in felul urmator.
(Este un fel de organ care le excita la maxim pe fete.)
Deci il apuci intre degete si incepi sa il invarti usor strangand de el.
Alta chestie ar fi sa ii introduci degetele in vagin si sa dai tare in ea daca stii ce zicwinking.
Penisul tau poate sa intre la ea in vagin si daca este mai gros iti spun ca o va excita.
Eu iti spun doar ca nu **** este singurul organ cu care poti satisface o femeie

| TonyAlex a răspuns:

Eu am treisprezece ani iar penisul meu in erectie este de 14-15 cm....este ceva in neregula ca este asa de mare la o varsta asa frageda? imi este cam frica