| Georgica900 a întrebat:

Am o intrebare
Am varsta de 16 ani, acum o sa implinesc 17 ani si am o problema in legătură cu penisul meu. Penisul meu masoara in stare fleasca 4 cm si in stare erectă 8-9 cm, aproximativ. Nu stiu ce sa fac pentru ca imi e foarte rusine cu penisul meu, sa incerc sa ma duc la sala si sa-mi schimb alimentatia?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sala nu ate ajuta la cresterea penisului, dimpotriva iti blocheaza si hormonii de crestere, de aceea este toatl contraindicata pana la 20 de ani, acnd inceteaza cresterea ta.

Masura cuculetului este mostenita de la tatal si bunicul tau.
daca ei au gasit pe buniac si mama ta find capabili sa faca copii chiar si cu 8-9 cm de cuc, atunci vei gasi si tu pe cineva.

Oricum, cucul si-a incheiat cresterea la 16 ani si cu ce ai acum in pantaloni cu atat vei ramane pe toata viata.

| Robert2526 a răspuns:

E foarte ok, nu este nimic in neregula cu el! Are o marime normala

| ZappyTv69 a răspuns:

Buna!

Nu conteaza mărimea.
Este normal pentru vârsta ta.

Te duci la sala daca vrei.

| Eddieetrix a răspuns:

Stai liniștit. O să găsești o mireasă care o să te iubească așa cum ești. Caracterul contează. Nu mușchii sau banii.