| Nionex a întrebat:

- am o problema pentru mine e frt grea sunt cu prietena mea de 1 luna si ceva in timpul asta nu prea am vorbim ea avut multa treba ocupata cu ai ei ma simt foarte rau cind vad ca intra pe net si nu scrie nimic numa eu ii scriu nu stiu ce sa ma fac o iubesc enorm e totul pnt mine vreau sa vb mult cu ea sa stam impreuna dar ea are treaba pe acasa multa nu stiu ce sa fac sfatuiti-ma voi plizz funda

Răspuns Câştigător
| Urssuletz a răspuns:

Mai intai trebuie sa-i explici situatia ca nu-ti place atunci cand vorbesti singur la pereti si sa va stabiliti o zi numai a voastra si ea sigur va intelege! Sper ca te-am ajutat funda!

7 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Faptul ca stati pe retele de socializare nu rezolva nimic, asta nu este dragoste adevarata, este doar un mod pueril si tampit de a intalni o persoana pe care ''o iubesti''.Ar trebui s a vorbiti fata in fata, poate ar merge si un telefon...Succes.

| crisiss a răspuns:

Ofera-i pacere prietene asta vor fetele sa le distrezi, in asta intra toate categoriile si subcategiriile de la simpul compliment, haine bijuteri pana la sex KEEP CALM AND LET'S GOO!

| Exilee a răspuns:

Este obsesie. Nu exista iubire intre voi. Ce treaba sa aiba ea? Nu tine la tine. Crede-ma, daca ramaneti prieteni este chiar foarte frumos happy.

| madalinamadu a răspuns:

Explicai ce te deranjeaza la ea, daca te iubeste isi va face timp pentru tine. Daca nu se schimba inseamna ca nu e de tine.Succes!winking

| ShadowGhost a răspuns:

HeyhappyIncearca sa o suni, sa va auziti la tel, iau de la scoala, de la liceu, nu stiu.Cand intra pe mess intra cu ea in vorba,lasa-i mesaje pe tell,dar nici sa fi prea insistent sau sacaitor. Faza e ca si eu sunt la fel,si eu sunt impreuna cu un baiat tot asa de o luna, si eu am treaba pe acasalaughingin fine, coincidenta stranie, sperlaughingBtw, incearca sa o cauti tu.Doar nu are zilnic treaba cu ai iei, nu? Adica ce pana mealaughing

| paceandlove a răspuns:

Exact la fel mi se intampla si mie dar eu sunt abordata de el, dar ma rog mereu sa vb cu mine, ne-am despartit dar suntem buni prieteni eu zic sa faci multe lucruri romantice sa-i scrii des te iubesc [ fetele adora asta], o floare ajuta sper ca te-am ajutat

| VeteranReintors a răspuns:

Cand intra pe mess vorbeste cu ea sau la scoala. Fata e de treaba daca ajuta parinti insa e nasol ca e asa. Funda!