| george1236 a întrebat:

Salut TPU:Am si eu nevoie de niste ajutor.
Imi place de o fata de la mine din clasa dar nu cred ca ma place.Cel mai bun prieten al meu s-a despartit de iubita sa recent si acum vb cu crushul meu.Ei oricum vorbeau mereu cand el si iubita lui se mai certau.Acum eu cred ca ea il place, oferindu-i foarte multa atentie lui.
Niste sfaturi sa o pot face sa ma placa?
P.S:Orice sfat sau presupunere e binevenita

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu te place, treci peste.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te place, nu ai ce sa faci, ca nu poti convinge pe nimeni, sa te placa cu forta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să te placă trebuie să te vadă.
Să te evalueze, să vadă ca ai ceva ce îi place ei.
Ca să poată ea asta, trebuie să stai de vorbă cu ea.

| Crackman a răspuns:

Bai daca nu stie prietenul tau, spune-i. Daca stie este un nemernic cu 2 fete iar fetuca aia este doar o fata. Nu stie prea multe

| george1236 explică (pentru Crackman):

El nu stie

| george1236 explică (pentru Crackman):

El nu stie, nu stiu cum sa ii zic

| Crackman a răspuns (pentru george1236):

Ii spui sirect ca ai interes fata de ea.

| petitconseil a răspuns:

In primul rand ala nu e cel mai bun prieten al tau daca se baga in seama cu fata care iti place tie.Fii si tu mai ambitios,iti place de ea,invit-o la o plimbare prin parc,la un suc, la o inghetata, nu sta asa nepasator. Daca iti place ceva, dovedeste, nu rata ocaziile! Succes,