| Nedoritul a întrebat:

Salut TPU,am si eu o întrebare:am o prietena o iubesc mult si vreau sa o fac sa se simtă specială,ii fac complimente,o sarut,o i-au in brate,ii fac poezi,merg cu ea unde vrea,ce Mai pot face, Puteti sa IMi sa-mi dati Mai multe exemple:Fetelor

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Heii, poţi să-i cumperi un buchet de trandafiri, o cutie de ciocolată, un lănţişor, o brăţară. Important e să vină din inimă şi să fie semnificativ. Dacă alegi unul din cadourile menţionate de mine mai sus, îţi sugerez ca acele cadouri să vină însoţite şi de nişte cuvinte romantice / o poezie în care să-ţi exprimi adoraţia faţa de ea happy. Mult succes! ♥

8 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Ii faci poezii cu gramatica asta?

| Laura927 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Ce rea esti! Lasa baiatul in pace pentru ca daca se mentine cu acest comportament pana la 30 o sa fie unul dintre aia pe cale de disparitie (daca stii la ce ma refer) important este ca isi da silinta.tongue

| Laura927 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Ce rea esti! Lasa baiatul in pace pentru ca daca se mentine cu acest comportament pana la 30 o sa fie unul dintre aia pe cale de disparitie (daca stii la ce ma refer) important este ca isi da silinta.tongue

| Danysan a răspuns:

Cel mai bine e sa afli ce o face pe ea speciala. Asigura-te ca o vei face sa fie asa si poate iti va da iubirea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si simti ca faci efortul asta pentru ea iar mai apoi ii vei scoate ochii? este frumos din partea ta ca ai grija, dar ce-i prea mult strica. fii cu bun simt, bucura-te ca esti cu ea si lasa sa sse vada asta. bucurati-va amandoi de relatia asta si nu o tratati ca pe un mega-efort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce ti-ai dat seama ca nu se simte bine in prezenta ta, ca ceea ce faci nu o multumeste? Ai grija cu exagerearea asta ca ai sa devii sclavul ei, prea o "specializezi" asa de mult, poate ca si acest avant al tau o sufoca

| unknøwn a răspuns:

Pe scurt: Îi faci pe plac ca un căţeluş.
Bravos!
Să nu vii să te plângi când tipa o să dea de un băiat calumea care NU încearcă să-i facă pe plac.

| Trolozaur a răspuns:

1.o iau* eu o iau. nu e atat de greu, se invata intr-a 3-a.
2. poezii, o poezIe, doua poezII.

3. esti sigur ca esti prietenul ei si nu cea mai buna prietena a ei ca asa suna.