| anonim_4396 a întrebat:

vroiam sa va intreb ceva. daca eu iubesc o fata iar ea din cate stiu eu nu ma iubeste iar eu vreau sa o sarut, cand o sarut oare o sa simta ceva pentru mine sau o sa vrea in gandul ei sa ma omoare? m.am pupat cu ea pe obraz dar nu stiu sigur daca ma place si as vrea sa o sarut fara sa stie ea, oare o sa simta ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| claudiaaas a răspuns:

Da logic,dar acum depinde... daca nu stie sa sarute nu rade de ea sau ceva de genul, nu o sa vrea sa mai dea ochii cu tine niciodata_(daca e timida fata, cunosc cazuri de astea.)