| George387r7 a întrebat:

Salut TPU.Am si eu o intrebare, e ciudat sa imi placa femeile cu mult par pubian?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 17 ani ar trebui sa te preocupe scoala nu fetele, păcat ca tineri ca tine nu au nimic in cap in afara de sex si prostii, mare păcat. Cu asemenea intrebari nu o sa faci nimic in viata niciodata, daca nu inveti si nu te preocupă scoala nu vei avea niciodata pe nimeni, femeiile vor barbati cu bani nu un coate goale.

| RoCkKiD a răspuns:

Cat timp nu ranesti pe cineva care nu vrea sa fie ranit, ca sunt si cazuri din astea, poate sa iti paca orice.

| MarianWLF a răspuns:

Nu este ciudat, mie imi pare ca incurca mai mult dar fiecare cu preferintele lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E cam treaba ta ce îți place.

| Violleta2022 a răspuns:

La 16 anisori poti sa-ti placa ce vrei tu, ca doar visezi, pana vei ajunge sa ai si sex cu o femeie.

| George387r7 explică (pentru Violleta2022):

Am 17, multumesc de raspuns

| Hyperion7 a răspuns:

E un fetiș, nu e ceva greșit la tine, ci e o preferință personală

| StoicAnalysis a răspuns:

E ciudat ca nu stii ca nu este ciudat big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimboy111 a răspuns:

Nu e ciudat, pe langa ca parul de pe corp este normal fiecare are fetish urile lui

| Analex17 a răspuns:

Cred cs e un trend acum.la fete sa isi lase par pubian. Am vazut multe siteuri xxx.