| SebastianMarin a întrebat:

Am si eu o intrebare puțin mai ciudată datorită lipsei de experienta pe care pot spune că o am.
Deci, eu cu iubita mea am planificat să ne întâlnim la ea acasă, fiind singură.
Vreau să îmi ziceți si mie niște metode normale de lubrifierea penisului / vaginului, precizeaz că nu am dori să ne facem oral, iar actul nu va include protectie sau lubrifiant cumpăr din magazine.
Vă rog multă seriozitate, si să nu radeti de mine.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce nu include protecție? Dacă tot te duci la ea, treci și pe la magazin și ia un prezervativ.
După aia o sa te vedem ca pui o întrebare de genul "credeți ca e gravida?"

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai scris ca incheiere urmatoarea fraza :,, iar actul nu va include protectie sau lubrifiant cumpăr din magazine''. Inseamna ca esti constient ca o poti lasa insarcinata pe iubita ta si esti si pregatit sa devii tatic, fiindca in mod foarte sigur, indiscutabil din cauza lipsei de experienta (declarata chiar de tine), nu vei reusi sa-ti retii ejacularea si sperma va ajunge in vagin. Posibilitatea de formare/nastere a unei sarcini depinde de norocul vostru privind momentul in care va fi intretinut sexul de dezvirginare, adica de a evita perioada fertila a ciclului menstrual. De asemenea in mod foarte sigur nu te intereseaza si nici nu te deranjeaza faptul ca durerea penetrarii resimtita de iubita ta in cazul in care NU este folosit prezervativul va fi de cel putin 2 sau 3 ori mai intensa. Mult succes!

| WaterDrop a răspuns:

1) preludiu
2) protectie pentru ca existe deja destui idioti pe lumea asta si fara sa mai faceti voi inca unul
3) nu te grabi, nu castigi nici o medalie
4) protectie pentru ca, vezi punctul 2 si este un raspuns foarte serios.Gandeste`te la viitorul speciei umane, nu fi egoist pentru doar un minut de placere.