| xxNoLovexx a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata laughing). Dupa actul sexual am observat pe langa gaura vaginului niste chestii albe. Mentionez ca am folosit prezervativ. Probabil ar putea fi de la lubrifiant, ce ziceti? happy Spune-ti-mi si mie pareri :* multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ioana011 a răspuns:

Nu iti face griji ca nu ai de ce... Este secretie vaginala pe care ea o secreta deoarece s-a excitat. Sa folositi prezervativ in continuare!

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca nu s-a spart prezervativul atunci este secretie de la tine din vagin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vaginul daca nu stiai se lubrefiaza inainte si in timpul actului sexual. daca prezervativul nu s ar rupt atunci e doar respctivul lichid de lubrefiere

| StalkerSoul a răspuns:

Este secretia vaginala

| Crash0 a răspuns:

Mai documentati-va si voi fetelor.....cititi si nu mai puneti intrebarei aiurea. Daca ai detine anumite informatii nu ai mai intreba asta

| xxNoLovexx explică (pentru Crash0):

Doar am intrebat, ok? Nu cred ca te doare pe tine daca scriu aici.pur si simplu am intrebat aici ca imi e mai comod. Daca nu-ti convine, pa! happy

| xxNoLovexx explică (pentru Crash0):

Ho mai, am tot dreptul sa intreb frustratule laughing)))

| Choper a răspuns:

Esti gravida.