| AlleAlecsandra a întrebat:

Salut TPU,am si eu o mică problema big grin. Nu de mult timp,îmi place de un coleg de la verisoara mea din clasa. Suntem prieteni buni... Am id-ul si nr. lui de telefon. Dar eu vreau sa fim mai mult decât prieteni. M-am întâlnit întâmplător cu el pe strada si am vorbit câte ceva in timp ce mergeam. Eu când ma uitam înainte,el se uita la mine si zambea(mereu când vorbea îmi zambea). El este destul de cunoscut in liceu,deoarece a câștigat Miss&Mister,iar majoritatea fetelor din liceu se dau pe lângă el,iar el le ia in brate. Ce credeți,sa ii zic ca îmi place de el, sau nu merita efortul? Sau sa rămânem doar prieteni? Funda! :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ramaneti doar prieteni.

| blueheart a răspuns:

Ramai prietena cu el. Poate ca in timp prietenia va avansa spre ceva mai mult. Lasa timpul sa decida. happy