| Alexutsa_2737 a întrebat:

Am si eu o problema. Eu si iubitul meu suntem impruna de 2 luni. Noi pana acum nu am putut sa ne vedem de 2 saptamani deoarece el canta in Spania. De vreo 2 zile nu am mai vorbit de loc. Stiu ca ma iubeste si eu il iubesc pe el, problema e ca este foarte distant. Eu mereu traiesc cu impresia ca ma inseala deoarece are o reputatie de cuceritaor. Ce pot face sa mearga relatia dintre noi doi ca nu vreau sa ne despartim. Toata lumea a fost impotriva noastra la inceput si acum toata lumea ne spune ca suntem cuplul ideal.

1 răspuns:
| marya1994 a răspuns:

Pai daca te suna nu incepe cu reprosurui si altele pentru ca nu ajuta la nimic avand in vedere distanta dintre voi. Asteapta sa vina acasa si sa discutati altfel vor sta lucrurile