| gaby_2978 a întrebat:

Am si eu o problema sunt mai timid, am 18 ani si as vrea sa stiu cum imi dau seama daca o fata ma place. Vb cu ea de la inceputul anului, merg cu ea la med odata pe saptamana, am fost in aceeasi scoala ca acum am terminat ca suntem amandoi a 12-a. Si facem mereu glume unu cu altu, aseara am fost la concert si m-a luat de mana sa ma duc dupa ea si o mai iau cateodata de obraji si nu zice nimic, am mai postat odata scuze dar am uitat sa mai spun cand am nevoie de ajutor ma ajutara fara sa ii cer ajutorul, cand unei alte fete ii place de mine ii spun acelei fete ca am prietena si ii spun ca prietena mea e chiar fata de care imi place si ii spun si ei pe mess asta si nu zice nimic (chiar a 2 zi vine cu mine sa trecem pe langa fata aia sa o oftic) si pe mess vb mereu niciodata nu mi-a zis ca nu are timp sau altele sa scape de mine. Ce credeti ii place de mine sau nu?

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Nuuu... e doar intr-o usoara stare de ebrietate, dar o sa-i treaca

| Adryan657 a răspuns:

Daca te-a suportat atat timp, te place
incearca sa faci urmatorul pas, pana nu este prea tarziu
Succes!

| gaby_2978 explică:

Si am uitat sa mai spun ca mi-a povestit ca a stat cu unu si i-a dat papucii ca o stresa...