| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU as dori niste ajutor din partea fetelor, am o problema ce suna cam asa(sunt baiat) imi place de o fata de 14 ani care acum pleaca la tara si se intoarce peste 2 saptamani, si as vrea sa i fac un cadou care sa i aminteasca de mine o bratara, un lant orice, si sa mi spuneti si pretu va rog

Răspuns Câştigător
| florocirc a răspuns:

O bratara, inel, lantisor, cercei, dar sa fie din argint.
desi, dupa parerea mea, cel mai semnificativ cadou ar fi un lantisor cu un pandantiv inimioarahappy. acu `, tu dezici care va fi cadoul happy.

6 răspunsuri:
| LittleRose a răspuns:

O bratara ar fi frumoasa.Depinde de calitatea ei. Aproximativ 5 lei, dar va cocli.E de apreciat gestul tau!

Răspuns utilizator avertizat
| animequeen a răspuns:

Pai da ce crezi ca noi fetele stim totu' despre preturi?laughing oricum daca vrei sa ii dai ceva de calitate trebuie sa ii cumperi ceva putin mai scump. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| luniii a răspuns:

Mai bine cumpara-i un trandafir rosu, sau orice sa fie simbolic.dar daca e ziua ei in astea 2 saptamani poti sa ii cumperi si o bratara de exemplu mai finuta din argintwinking.Si sfatul meu nu comanda de pe net. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Little rose eu m am referit sa nu fie 2 milioane dar nici 50 mii as dori sa gasesc o bratara pana in 300 mii adica una de 250 as gasi? oricum mersi p raspunsul tau