| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU as dori niste ajutor din partea fetelor, am o problema ce suna cam asa(sunt baiat) imi place de o fata de 14 ani care acum pleaca la tara si se intoarce peste 2 saptamani, si as vrea sa i fac un cadou care sa i aminteasca de mine o bratara, un lant orice, si sa mi spuneti si pretu va rog

Răspuns Câştigător
| florocirc a răspuns:

O bratara, inel, lantisor, cercei, dar sa fie din argint.
desi, dupa parerea mea, cel mai semnificativ cadou ar fi un lantisor cu un pandantiv inimioarahappy. acu `, tu dezici care va fi cadoul happy.

6 răspunsuri:
| LittleRose a răspuns:

O bratara ar fi frumoasa.Depinde de calitatea ei. Aproximativ 5 lei, dar va cocli.E de apreciat gestul tau!

Răspuns utilizator avertizat
| luniii a răspuns:

Mai bine cumpara-i un trandafir rosu, sau orice sa fie simbolic.dar daca e ziua ei in astea 2 saptamani poti sa ii cumperi si o bratara de exemplu mai finuta din argintwinking.Si sfatul meu nu comanda de pe net. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Little rose eu m am referit sa nu fie 2 milioane dar nici 50 mii as dori sa gasesc o bratara pana in 300 mii adica una de 250 as gasi? oricum mersi p raspunsul tau

Răspuns utilizator avertizat
| animequeen a răspuns:

Pai da ce crezi ca noi fetele stim totu' despre preturi?laughing oricum daca vrei sa ii dai ceva de calitate trebuie sa ii cumperi ceva putin mai scump. big grin