| SmigalNexus a întrebat:

As vrea sa agăț o fata dar nu stiu cum sa o fac sa ma iubeasca ziceti-mi niste cuvinte care sa o cuceresc Fundaaa

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma uit la tine mi te asemeni cu florile din gradina lui mama.

| sweetangels a răspuns:

Cat de eronat mai ganditi unii...

| Xelon a răspuns:

E simplu, mergi cu ea intr-un magazin, il scoti pe Eminescu(bacnota de 500 lei), iti cumperi un pachet de servetele si ii spui vanzatoarei sa pastreze restul, dupa asta totul vine de la sinewinking

| Yon1470 a răspuns:

Daca nu-i place caracterul tau si considera ca nu o atragi, n-ai sanse! Incearca si vezi! Bafta!

| AlexAlex23 a răspuns:

Pai....agat-o-n cuier, cel mai usor.

| Selysium98 a răspuns:

Buna,tatal tau este padurar? Ca mi s-a facut bustean!

| PopescuPopescu a răspuns:

O agati si o pui in cuier, eventual in dulap sa nu o gaseasca nimeni si dupa un timp ii dai drumul. Daca se intoarce, e a ta.