| thelightsword2011 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi: cum sa agat o fata adica ce sa fac ca s-o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Anesia27 a răspuns:

Sa te porti frumos cu ea, sa te apropii de prietenii ei, sa ii faci mici atentii.o floare o ciocolata. sa incerci sa petreceti timp impreuna sau poti sa ii spui direct ca o placi tongue Bafta! happy

| thelightsword2011 explică (pentru Anesia27):

Mersi mult cand mai intreb ceva sa ma ajuti cu placere, da nu te oblig. Poti oricand sa-mi raspunzi k mi-a placut mult cum mi-ai raspuns, mersi mult:*:*:*

1 răspuns: