| StereaCosmin a întrebat:

As vrea sa fac un video cu niste poze si sa rulze pe melodie.
Stiti cuva vreun program? Inafara de Windows movie make ca am facut cu el si mi le face la 240p vreau ce sa le faca la 480p.

Scuzati categoria.big grin

Răspuns Câştigător
| DayanaDya a răspuns:

Incearca, Windows Live Movie Maker, este chiar foarte bun, poti face niste editari foarte faine, baftaa sper ca te-am ajutat :*!

4 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

ProShow. Usor de folosit, poti pune multe efecte si il poti salva ca excutabil sau ca filmulet.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Pai incearc Sony Vegas uite aici link
Poti face si videoclipuri lyrics de toate si e usor de folosit http://www.sonycreativesoftware.com/download/updates/vegaspro9

| Fill0 a răspuns:

Incearca cu PowerDirector;]

| Alex_7720 a răspuns:

Adobe After Effectswinking
Este mai greu de lucrat cu el.dar poti face filmuletul HD.winking