| XxBlueRosexX a întrebat:

Hello scuzati categoria...nu stiti un program de facut video cu poze si imagini in afara de Movie Maker pentru ca as vrea sa ii fac prietenului meu unul frumos deci sa aiba si efecte misto va rog... Funda la cel mai bunwinking

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| GottaLOVEpink12 a răspuns:

Cel mai usor e PICASA 3.8 -
http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->"Creati"->Film->Din selectia ->Aici incepi sa creezi un film.

Bafta si mult noroc! :-bd %%-

Si sper sa faci un videoclip super pentru prietenul tau! :)

| EANB a răspuns (pentru GottaLOVEpink12):

Da. este bun dar si eu l-am descarcat accidental si da o tona de virusi care daca nu scapi de ei dupa un timp iti fac pc-ul praf. picasa trebuie luat pe stic si descarcat

| EANB a răspuns:

Eu stiu multe programe de prelucrat poze. cel mai bun e pizap

| Ionut_Sima_1986 a răspuns:

Ma intereseaza pogrmul ala de facut video cu poze si tot odata si o melodie la preferinta cum as putea sal gasesc