| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-i dau unui baiat n sarut, dar problema e ca sunt rusinoasa. Cine ma poate ajuta da funda

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

E minunat daca aceasta dorinta e reciproca.Totul vine de la sine. Poate cel mai bine e sa ia el initiativa.Insa daca e timid atunci lasa rusinea la o parte si fa tu primul pas.Astea vin de la sine.Crede-ma nu ai nevoie de sfaturi.

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nemaipomenit.saruta-l si tu pe obraz, vezi cum reactioneaza... apoi il saruti daca e incantat

| wolder a răspuns:

Daca nu poti sa saruti pentru ca esti timida atunci asta pentru ca esti prea mica si nu esti pregatita. mai asteapta!

| Azµre a răspuns:

Nu ți se pare că ești cam mică?
Mai crești o să dai ușor la urmă săruturi!

| Isabella95 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine, saruta-l gandeste-te ca nu ai emotii, apropie-te de el, si saruta-l!

| dishea a răspuns:

Incearca cu o fata daca cu un baiat ti-e rusine.

| adriann31 a răspuns:

Toate la timpul lor.
Traieste-ti copilaria si lasa treburile astea pentru mai tarziu

| astainumelemeu a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie rusine.Lui iar trebui sai fie unui baiat ii este mai rusine la saruturi decat unei fete, cel putin asa sunt eu...