| Mariop123 a întrebat:

sunt un baiat de 12 ani si am o problema cu o fata:Sunt obsedat de ea si...am incercat sa o sarut si ea s-a suparat si acum nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si nu stiu cum sa o impac, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| BissiBee a răspuns:

Buna! In primul rand cerei scuze si spune-i ce sentimente ai fata de ea, daca te respinge cerei sa fiti macar prieteni si asa incearca sa o cuceresti.Aratai ca nu vrei sa te joci cu ea si ca o placi. Dar ai numai 12 ani deci...nuti bate capul daca nu reusesti!happy Bafta!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti ceri scuze si sa o lasi in pace. Daca o ti la distanta, poate vei scapa de obsesie. Traiesteti copilaria, si lasa fetele. O sa ai destul timp mai tarziu. :*

| NuCa20 a răspuns:

Ai doar 12 ani, iti faci probleme doar pentru o singura fata? Daca nu vrea sa fie sanatoasa, vor fi alte zeci de acum inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun in primul rad la vasta asta nu poti sa spui ca o iub sau alceva, obesesia in timp se va consuma 1-2 luni, asa ca nu-ti fa griji, si trebui sa iti ceri scuze de la fata, bafta!

| Hash001 a răspuns:

La 12 ani nu trebuie sa-ti faci griji pentru asa ceva, uita-te pe harta la oceanul pacific. E plin de peste. Asa e si planeta, plina de femei. O sa mai gasesti. Succes!

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Esti cam mic nu crezi?