| mihai4000 a întrebat:

as vrea sa intreb o fata ce parere are despre mine dar cu alte cuvinte, ca daca o sa o intreb asta poate isi va da seama ca o plac, vreau mai multe pareri dau funda!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Decat sa o intrebi asa ceva, mai bine ai invita-o la un suc.

| mihai4000 explică (pentru neutrino):

Trebuie sa stiu daca ma considera de treba si dragut, ca daca ies la suc cu ea ce rezolv? sa o intreb ce parere are despre mine? nu stiu...

| LauraHM a răspuns:

Intrebarea asta nu prea ajuta cu nimic. Daca ar fi sa aiba o parere proasta despre tine nu cred ca ar avea curaj sa iti zica in fata. Si in general nu se procedeaza asa! Incearca sa fi mai apropiat de ea, sa o privesti si sa ii zambesti, sa incerci sa fi cat mai mult in preajma ei si sa ii dai de inteles ca o placi. Daca ea iti rapunde la fel e clar ca te place, daca nu pare interesata e clar ca nu vrea nimic de la tine. De aici o sa stii tu ce e de facut. Tu find baiat trebuie sa te si comporti ca unul... fetelor nu le prea plac baietii care asteapta ca ele sa isi arate interesul. Sper ca ai inteles ce vreau sa zichappy

| mihai4000 explică (pentru LauraHM):

Pai trebuie sa stiu cum ma considera ea., si daca are o parere buna despre mine o sa mi zica in fata?

| mihai4000 explică (pentru LauraHM):

Oricum nu o sa-mi zica parerea proasta in fata si nici macar pe fb