| MrTazXz a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa ma fac placut unei fete pentru ca mi-e imi place de o fata ea nu stie inca noi suntem prieteni de 5 ani si nu stiu cum sa-i spun ca-mi place eu sunt o fire foarte timida si mi-e teama ca o sa rada.Dau funditahappy

3 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca nu s-a intamplat nimic in 5 ani de zile, de ce crezi ca se va intampla ceva tocmai acum? Sansa de a fi cu ea e plecata de cativa ani buni...

| neutrino a răspuns:

Ce bine ca nu i-ai spus! Dupa cum scrii, cine stie ce ar fi inteles fata!

| Monika_Neagu_1993 a răspuns:

Eu iti zic sa vb cu ea( nu despre faptul ca o placi) sa fii deschis cu ea si sa incercati sa fiti prieteni buni.dar trebuie sa o iei incetul cu incetul .....crede-ma stiu si eu aveam aceeasi problema ca si tine! Succes!happywinking