| faster22 a întrebat:

SALUT TPU! As vrea sa va cer si eu niste sfaturi cu legatura la o fata.De vreo 2 saptamani vb foarte des pe mess prin mesaje cu o fata care o plac. Vorbim despre foarte multe lucruri, conversatiile noastre sunt foarte vesele ii cam place sa rada.Acum 2 zile am intrebat-o daca are prieten, mi-a zis ca vorbeste cu un baiat dar sunt certati. i-am propus sa iesim intr-o zi pe afara sa vorbim a fost de acord, a ramas sa ne vedem peste 2 zile. Acuma nu stiu ce sa cred din cate stiam eu ea nu avea prieten. Ori fata a zis ca are prieten sa vada care e reactia mea. Intrebarea mea e daca avea prieten mai accepta sa ne vedem? Si a doua intrebare ar fi:ce ar trebui sa fac cand o sa ma intalnesc cu ea in asa fel incat sa o cuceresc?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă toți bărbații și toate femeile ar fi strict la fel, sau într-un număr limitat de modele, ar fi simplu. Este o fată model 016 și cauți undeva : cum se cuceresc fetele model 016. /// Tu ce mi-ai răspunde mie, la întrebarea pusă de mine: ce ar trebui sa fac cand o sa ma intalnesc cu ea in asa fel incat sa o cuceresc? Îți multumesc pentru răspuns. Vezi ai aflat ce trebuie să faci! Acum aplică, sfaturile pe care mi le- ai dat mie, tu, cu acea fată. Nici nu trebuia să pui întrebarea./// Să îi demonstrezi femeii respective că tu ești bărbatul, de care ea are nevoie. Tu și nimeni altul, diferit de tine. /// Succes.

| Alina_2414 a răspuns:

Buna!
Depinde si de fata.acum eu cred ca te place pentru ca tia acceptat invitati ta si crede-ma eu una daca imi place un baiat accept invitatia la un suc sau afara sau ceva de genu:ddata viitoare cand te intalnesti cu ea fi sincer cu ea vb frumos si fai si cate un compliment gen ce ochi frumosi ai sau ce iti vn pe moment.atata timp cat este certata cu asa zisul"prieten" incearca sa aflii ce s-a intamplat intre ea si tipu ala si sprijino iar dupa isi va da ea seama cine esti u cu adevaratwinkingsper ca te-am ajutat papa si bafta!

| Angelhot a răspuns:

Pey fata ti-a spus ca vb. cu un tip (poate unul ca u) deci n-a specificat ca ar avea o relatie... Acum u ar trebui sa actionezi. Sa nu ramai si u la stadiul de "conversatie".