| Phhh a întrebat:

As vrea si eu sa ma sfatuiasca cineva...de o saptamana si ceva.am un prieten! e super dragut si pot spune ca saruta si foarte bine : ))! dar in ultimele 2 zile se comporta cam ciudat.azi la noi in oras a fost ziua mersului pe jos [nu stiu daca si in alte orase e sa, nu conteaza asta] dar eu nu am fost.
in schimb a fost prietenul meu impreuna cu alti 300 de copii din scoli diferite, din care si prietena mea cea mai buna! si l-a vazut cu o gramada de fete in jurul lui.si apoi colega mea i'a zis ca vin si eu si el s-a strambat si a plecat cu o fata, luand'o de cot;\ deci? ce'mi suneti!? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Multe patim asa,deci te sfatuiesc sa ii spui,,adio,,nu mai astepta,te va minti mai mult,si pun pariu ca daca te desparti de el, il vei vedea adoua, a treia zi cu alte fete.Am trecut prin astea, si asa se va intampla, asa sunt aproape toti baietii...noroc.,

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

In primul rand cred ca nu are mai mult de 14 ani acest baiat, si tu la fel!
Apoi este un baiat care schimba fetele ca pe sosete.
Si s-ar putea sa se fi saturat de tine! Poate nu esti fata potrivita pentru el.
Ar fi bine sa il lasi si tu in pace daca nu vrei sa suferii din cauza lui!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzz

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna.
eu zic sa nu ai inredere in el.cred ca e unul din baietii care umbla cu mai multe fete.asa este el,nu ai ce sa ii faci, fereste-te de genul asta de baieti, ca sa nu ajungi sa suferi.plus ca nu ai de unde sa stii ce ii poate pielea, daca il kunosti de o saptamana si ceva.te pup