| Necunoscutul548 a întrebat:

..Azi (21 iunie 2012)am avut cea mai proasta zi:

o colega de clasa la care tineam a plecat de tot in Spania...

Ce sa fac acum? Simt ca nu mai am pentru ce sa traiesc...

Simt ca nimic nu m-ar putea inveseli...

4 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Pai, daca nu se mai intoarce. Incearca s-o uiti happy. Stiu ca e greu oh go on, dar incearca. Fa-ti alta colega/prietena si ataseaza-te de eea. Asa o sa uiti, [cat de cat] de fosta colegahappy

| CrInA222 a răspuns:

OoO.>saracuta de tine! ...stiu ca nu e treba ta dar infine: Eu o sa plec in SPania peste 2 luni si mai BFF cred ca m'ar omori daca nu m-as intoarce! incearca si tu sa tii legatura cu ea sau poate o convingi sa mai treaca in vizita sau nu stiu. OffF, imi pare tare rau de tine! Nu stiu ce sa zic, incearca sa tii legatura cu ea prin telefon sau messs sau facebook. Pff, nu stiu ce te-ar putea ajuta intr-o situatie ca asta! SCUZE!straight face
crying

| Necunoscutul548 explică (pentru CrInA222):

Sunt Baiat!

| CrInA222 a răspuns (pentru Necunoscutul548):

=]]scuze...laughing...=]]