| KlanDestinN a întrebat:

Azi am iesit pe afara cu un prieten de-al meu si cu trei fete... Pe o fata din acelea 3 cum am vazut-o am simtit ceva pentru ea si mi-a placut foarte mult... Eu am 14 ani si ea are 13. Ce imi sugerati sa fac? Cum sa ma apropii de ea si sa ajungem sa fim impreuna? Fundaaa.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Vorbesti cu ea si-i spuca ca vrei o relatie cu ea.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

De ce nu? Daca tu o placi si ea te place, varsta e doar un numar, ca in reclama aia de la televizor(stiu ca aceasta replica este scrisa de un om celebru, dar spun de reclame pentru ca majoritatea adolescentilor se uita des la televizor si reclama aia aparea mai mereu ). Mergi la ea, spune-i ce simti, doar ce ai de pierdut, nu este mai bine sa fii respins, desi sper sa nu se intample decat sa iti ui toata viata intrebari de genul''cum ar fi fos daca ii spuneam ca o plac''. Mergi la ea si spune-i, cat mai repede, inainte sa ti-o ia altul.Bafta!happy

| roxana1234567890 a răspuns:

Du-te la ea..vorbiti..si nu se stie. poate dai peste norocul ca ea sa nu fie cu nimeni impreuna... apoi ii spui ce simti pentru ea. sper ca te-am ajutat..Succes!

| KlanDestinN explică:

Sa ii spun direct? As zice mai intai sa ma apropii de ea la fel si ea de mine ca eu o plac... Eu am spus ca vreau cum sa ma apropii de ea mai mult si sa inceapa sa ma placa si ea... Ca dupa aceea ma descurc.