| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma masturbez imi da sperma aproximativ 1 minut. Faza e ca imi iese putina sperma!
Cand stau vreo saptamana si nu ma masturbez deloc, atunci imi da sperma mai multa de ce?
Vreau sa stiu daca pot face copii!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Hai sa te iau cu albinele ca sa intelegi.Deci,stim toti ca albinele fac miere si o depun in faguri,da? Daca apicultorul strange zilnic mierea, fagurii nu se vor putea umple. Daca ii strange o data pe saptamana, ai sa vezi cum curge mierea din ei si da pe afara.Asa si in cazul tau.Corpul produce sperma, dar daca o bazai zinic, de unde.Normal ca daca o lasi in pace,se umple rezervorul si e mai multa!
Daca poti face copii sau nu depinde de foarte multe lucruri. Spermatozoizi sanatosi, cu viteza normala, densitate mare etc.Toate acestea le stabileste o simpla analiza medicala,eu nu pot sti,in concluzie,nu am cum sa-ti raspund si la asta.Un lucru pot sa-ti spun,din moment ce esti sanatos,nu vad motivul pentru care nu ai putea avea copii. Oricum,masturbarea la intervale dese,poate cauza probleme, asa ca, mai las-o...

5 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

SuperJesus.Cred ca toata lumea stie ca masturbarea in exces poate duce la impotenta.

| R3Y a răspuns:

Eu stiam ca cel putin o data pe sap reduce riscul cancerului la prostata cat despre impotenta nu crd...

| SuperJesus a răspuns:

Greece zice bine, mai putin ultima parte. Nu exista studii, nu exista NIMIC care macar tangential sa arate faptul ca prea multa masturbare dauneaza. Deci succes, fa-ti de lucru fara grija happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai ma lasi? ai si cronometrat al naibii cit timp ejaculezi laughing,meserias nu altceva, sunt sigur ca le dai la multi clasa de pe TPU, mai clasa-9-a vrei sa faci copii de pe acum? lasa-o dracu de masturbareala ca e la fel si cu inteligenta,ce-i prea mult strica,o sa faci copii, sigur ca o sa faci dar la vremea lor, cind o sa ai si tu 25-30 de ani

| vlad7999 a răspuns:

Pai nute mai masturba. mai bine ia una si fu.teohappy